Bankacılık hizmetleri sunan Revolut, mobil uygulamasına yeni altcoin projelerini eklediğini duyurdu. Kripto para platformu bu kapsamda 8 kripto parayı daha listeliyor

Revolut, mobil uygulamasına 8 yeni altcoin projesini eklediğini duyurdu

Ünlü dijital bankacılık uygulaması Revolut, kullanıcılarına sunduğu kripto para sayısını 30’a çıkarıyor. Kripto para platformu, 8 kripto parayı daha uygulamasına eklediğini açıkladı. Revolut’un yeni listelediği altcoin projeleri şunlardır: Cosmos, New Kind of Network, Polygon, Algorand, Celo, Brand Protocol, Chainlink ve Tello. Revolut resmi Twitter hesabı üzerinden konuya yönelik yapılan duyuruda listelediğini altcoin’lerin isimlerini açıklamadı. Revolut konuya yönelik şu paylaşımı yaptı:

Geçen hafta hangi yeni kripto paraları listeleyeceğimizi anladınız mı? Salı günü yeni kripto paralar için her şeyi açıklamanın zamanı geldi! 8 yeni kripto parayı keşfetmek için uygulamayı en son sürüme güncelleyin.

Platformun açıklamasına da bakıldığında listelenen yeni kripto para birimlerinin isminin verilmediği açıkça görülüyor. Bu nedenle Revolut kullanıcıları, yeni listelenen altcoin’leri uygulamayı güncelledikten sonra ancak görebiliyor.

Revolut, geçtiğimiz aylarda ise 11 yeni altcoin’i platformuna ekledi

Londra’da bulunan popüler Bitcoin ve kripto para bankacılık uygulaması Revolut, geçtiğimiz aylarda ise 11 yeni altcoin’i platformuna ekledi. Platformun Nisan ayında listelediği altcoin’ler ise şunlardır: Cardano, Uniswap, Synthetix, Yearn Finance, Uma, Bancor, Filecoin, Numeraire, Loopring, Orchid ve The Graph. 

KAYNAK:https://kriptokoin.com/