Robert Kiyosaki, BTC 27.000 dolara ulaştığında tekrar satın alacak.

İlk yayımlandığı 1997 yılından beri, finansal okuryazarlık adına başvurulan öncü kitaplardan biri olan Zengin Baba Yoksul Baba’nın yazarı olan Robert Kiyosaki, yeni Bitcoin (BTC) yatırımları peşinde.

Ünlü iş insanı ve yazar Kiyosaki, bir numaralı kripto para birimi Bitcoin’in, mayıs ayının ikinci haftasında yaşadığı büyük düşüşün ve bugün bulunulan 35.000 dolarlık seviyelerin, kripto para yatırımında bulunmak isteyenler için sevindirici bir gelişme olduğunu geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından takipçileri ile paylaşmıştı.

Kripto para birimlerine olan yakın ilgisi ile bilinen isim, kendine yeni bir hedef belirlemiş gibi görünüyor. Robert Kiyosaki, Bitcoin 27.000 dolarlık fiyat seviyesine ulaştığında tekrar alım yapacak:

FİYAT 27.000 DOLARA ERİŞTİĞİNDE TEKRAR BTC SATIN ALMAYA BAŞLAYABİLİRİM. LOT, KÜRESEL MAKRO ORTAMA BAĞLI OLACAKTIR. İÇERİSİNDE BULUNULAN SORUNUN ALTIN, GÜMÜŞ VEYA BİTCOİN OLMADIĞINI UNUTMAYIN. SORUN, HÜKÜMETTEKİ BECERİKSİZLER, FED VE WALL STREET…

Kiyosaki, Fed’in, Hazine Bakanlığı’nın ve Biden yönetiminin kripto para sektörü için sorun teşkil ettiklerini açık sözlü bir şekilde dile getirmeye devam edip onları, kaybedenler olarak adlandırıyor.

Kripto para dünyasının lider birimi, hafta sonu boyunca ılımlı bir piyasa ilerleyişi gösterdi ve sansasyonel bir hafta sonu düşüşü öngören birkaç yatırımcıyı haklı çıkarmadı. CoinMarketCap verilerine göre, BTC fiyatı yazımız hazırlanırken 36.000 dolar fiyat seviyelerinde işlem görüyor.

KAYNAK:https://www.kriptopiyasasi.com/