Dünyaca ünlü kripto stratejisti Michael van de Poppe, kripto para piyasası zayıflık belirtileri göstermeye devam ederken Cardano, Ethereum ve iki düşük değerli altcoin projesinin fiyat hareketlerini yakından izlediğini söylüyor. Michael van de Poppe, bu altcoin projelerine yönelik kritik tahminlerini paylaşıyor. Analistin tahminlerini yakında inceleyelim…

İşte Michael van de Poppe’den Cardano, Ethereum ve altcoin tahminleri

Michael van de Poppe: Cardano bu seviyeyi tekrar test etmeli!

Usta analist Michael van de Poppe, yeni bir tweet’te 346.800 takipçisine, Cardano (ADA)’nun Bitcoin‘e (Cardano/BTC) karşı önemli bir seviyede toparlamasına rağmen, çiftin potansiyel olarak yeni bir ralliyi ateşlemek için kritik bir seviyeyi tekrar test etmesi gerektiğini belirtiyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Boğalar devamını istiyorsa, 3.800 Satoshi (0.000038) seviyesini çevirmesi gereken Cardano harekete geçmeli.

Michael van de Poppe: ETH 1.800 doları tutarsa sırada 2.300 dolar veya 2.600 dolar var 

Ethereum’a gelince analist, önde gelen akıllı sözleşme platformunun %27’lik bir artış başlatmak için 1.800 dolar civarında desteğin üzerinde kalması gerektiğini söylüyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum‘un burada tutulması, 2.300 dolarda veya 2.600 dolarda testin ufukta olduğu anlamına gelir.

CoinMarketCap’e göre, yazı yazılırken Ethereum 1.860 dolardan işlem görüyor.

Michael van de Poppe:  VeChain %60 oranında yükselerek bir direnci patlatabilir

Michael van de Poppe’nin radarındaki bir diğer altcoin, tedarik zinciri yönetim protokolü VeChain’dir (VET). Kripto stratejisti, VET’in uzun vadeli desteğini koruması gerektiğini vurgularken, kripto paranın yaklaşık %60 oranında yükselerek bir dirence doğru patladığını öngörüyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

VeChain hala burada konsolide oluyor. Kritik seviye kırılmak için 0,095 dolar sırada. Destek 0,06 dolarda bulunuyor.

Michael van de Poppe:  Bu altcoin yüzde 77 fırlayabilir

Michael van de Poppe’nin listesindeki bir sonraki altcoin, Blockchain video paylaşım platformu Verasity (VRA)’dır. Michael van de Poppe’ye göre, VRA 0.008 dolar civarında önemli bir destek bölgesine geri çekildikten sonra ilginç hale geldi. Kripto para analisti, 0.0135 doların üzerindeki bir hareketin, altcoin’i potansiyel olarak %77’nin üzerinde bir hareketi temsil eden, 0.024 dolarlık direncine fırlatabileceğini söylüyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Verasity (VRA) mi? Oyun endüstrisini bozacağı için herkes birkaç ay önce buna sahip olmak istedi. Şimdi mi? Burada bazı ilginç yeniden testler ve net destek testleri yapılırken kimse ona sahip olmak istemiyor. Bence ilginç hale gelebilir.

İşte Michael van de Poppe’nin başarılı BTC ve altcoin tahminleri

Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca usta analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Analist, Şubat ayında önemli bir piyasa düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü öngördü. Analist, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var. Bu nedenle yatırımcılar analistin öngörülerini dikkatle takip ediyor.

KAYNAK:kriptokoin